• KERAMEIKON

  • ART

  • Current
Izabrani sudionici izložbe CERAMICA MULTIPLEX 2012.

Izabrani umjetnici /selected artists

 

Austrija/Austria
Edeltrude ARLEITNER -  BON VOYAGE TO VARASDIN 
Gabriele Gruber Gisler -  Nothing to say            
Peter Weihs -   Variete 1 and 2   

Australija/Australia
Carol Forster -  Miro’s Journey 
Tatiana Gvozdetskaya -  OKNA
John Tuckwell -  In place

 
Belgija/Belgium
Tjok Dessauvage  - 1. Sahara Landscape 
                                 
 - 2. Orbit
Francoise Joris -  No name (2)
Bernadette Lefevere  - Silent Move
Vladica Sivčev  - They Might Roll Off

Češka/Czech Republic
Šarka Radova  - 1. Red House
                             
- 2. Passage
Eva Slobodova  - Fun House

Čile/Chile
Paulina Basta Rivas  - Infinity Evolution

Danska/Denmark
Jytte Moeller  - Trunk II and II

 Estonija/Estonia
 Annika Teder -  HAIKU

Hrvatska/Croatia
Melani  Balaž - Koralj Coral
Vesna Barbieri - Mačke Cats
Lidia Boševski -  Sjeme Seeds
Željka  Bračko -  Moj grad sjećanja My Town of Memories   
Kornelija Dretar -  Životni rezovi Cuts of life          
Ana Ereš - Planet Zemlja i ptice Planet Earth and Birds  
Mate Franin Pećarica -  Bez naslova No name
Đurđica Horvat -  Buđenje Wakening 
Željka Korbar -  Total Eclypse
Vida Meić i Snježana Španić -  Dobra vibracija Good vibration
Višnja Naerlović -  Bez naslova No title
Vesna Osojnički -  Astralno kretanje Astral moving
Danijela Pičuljan -  Razlistane bjeline Ramified Whiteness 
Snježana Pokos Vujec -  Grad iz mašte Imagination town
Dijana Rajković -  Mogućnost  Possibility
Sanja Stani  - Tijek misli Flow of thoughts
Karmen Šarman  - Portali i siluete Varaždina
Iva Višković  - Kockasti oblak Cubic cloud
Ivančica Vončina -  Poderane gaće Lacerated underpants

Iran/ Iran
Abbas Akbari -  Sky and the City

Irska/Irland
Kira O Brien -  Surrounded

Italija/Italy
Antonella  Cimatti  - Butterflies light and shadows  
Marie-Josee Comello  - Il bordo

Izrael/Israel
Ester Beck  - Turbulence series (2011)   
Simcha Even Chen  - Weaves
Shamai Gibsh Stelae - 2012 
Zahara Harel  - Little Poems 
Michal Ityel  - 4 o’clock tea 
Dori Schechtel Zanger -  Between memories and reality
Shulamit Teiblum Millar -  Memory

Japan/Japan
Eriko Inazaki  - 1. The world five seconds later 
                           - 2. Theremin 
Brian Ryosuke Sakashita -  Absence
Kano Takao -  We’re in This Together
Tetsuya Tanaka  - Thinking on the wall №31 Sound kept secret
Aki Toshiro  - Empty

Južnoafrička Republika / Republic of South Africa
Rika Herbst  -  1. Green Odyssey  
                        -  2. A space Odyssey

Letonija/Latvia
Eugenia Loginova -  Winter in over
Liga Skarina -  Planets of Dreams

Litva/Lithuania
Agne Kondrataite -  Town in town

Mađarska/Hungary
Erika Rejka -  KJUB
Sándor Somogyi -  1. Box of secrets
                               
-  2. Connect
Terez Szemereki  - SMART CLOUDS’

Malta/ Malta
Valerio Schembri  - Opening of the shell

Nizozemska /The Netherlands
Janneke Bruines  - 1. My House is Your House 
                                
-  2. Viva Europa!                 
Tineke van Gils Tulip  -  Window series 2011
Heike Rabe  - Skyline of Rotterdam
Ellen Rijsdorp  - 1. Sphere
                           
- 2. Clart
Mariette van der Ven -  1. Burn mother fucker, burn
                                        
-  2. Cross-eyed Mary

Norveška/Norway
Cecilie Lind - Very Famous Artist

 
Njemačka/Germany
Eren Aysegül - Dissymmetry
Claudia Biehne - “dance for three”  
Heidi Degenhardt -  Corpi 1      
Elena Krafft -   Station /Bridge
Gerhard Lutz -  Monstrance
Heide Nonnenmacher -  Baroque rose I and II
Christa Steinmetz  -  1. My town in your town 
                                    
-  2. Connected
Dora Varkonyi -  1. Individuum
                            
-  2. Crack in biography Dora Varkonyi
Barbara Wieland -  Up in the Air

Poljska/Poland
Jan Drzewiecki -  A+B 
Joanna Teper -  Joanna Version 2.0

Rumunjska/Romania
Arina Ailincai - Reflection porcelain

SAD/ USA
Ivan Albreht -   Encapsulated Stack
Jake Allee -  HEX JAR
Stuart Asprey -  One Side Effect of Over-Eating
Susan Beiner  - Yellow Mountain II
Sharon Brill  - Conch 16  
Barbara Broadwell -  Abbadon 
Andrew Casto  - Dirge 
Michael James Cimino  - Machinery #1: Cycle
Christopher Davis-Benavides  - Pouring Factory
Derek Decker  - Air Quality
Matthew Dercole  -  1. Many will help you when you forget about
                                    
      physics
                                  
- 2. Opposing forces and truths
Noriko Kuresumi - Sea of Memory
Anthony Kukich - Blue Collar
Jessica L.Smith -  Full Circle 
Marc Leuthold -  Pagoda
Brandon Lutterman -  Serenity Jar
Karen M. Gunderman -  Winter Tangle
Katherine Radomsky -  Element
Todd Shanafelt -  Not Merely Escaped
Robert W Laware III -  Strobilius Impostus
Alyssa Wood  - Untitled ( 2 wall pieces)

Slovenija/Slovenija
Sapana Gandharb -  Ashok Tree
Ivana Petan -  Heart in head
Lučka Šićarov -  The last  typewriter in your town
Dani Žbontar -  Abandoned

Srbija/ Serbia
Radenko Adnadj -  Krajolik / Landscape 1
Ljubica Jocić Knežević -  CODE
Katarina Lazić Vasiljević -  Catch as catch can
Jelena Miletić -  Dinamični rast Dynamic growth
Ivana Rackov -  No title
Ivana Špoljarić -  Moj grad My Town
Nataša Vasilić -  Ant World I and II

 
Švedska/Sweden
Jaroslaw Lyko -  Abstract
Edita Rydhag -  GETTING WINGS

Švicarska/Switzerland
Jens Balkert -  Pale Moon 1 
Suzy Balkert -  Twilight 2
Angela Burkhardt Gualini  - 1. BOWLS  
                                                
- 2. BAMBOO
Daniela Carrara -  Cell 2 
Michael Marx -  Ice Tube Double
Sibylle Meier -  Where are the bed things
Mause Schneider - Garbage

Tajvan/Taiwan
Na Ling Huang -  Flower Swirling

Turska/Turkey
Şirin Koçak - White Black Brown
Deniz Onur Erman  - Owls on the Mountain of Owls

Velika Britanija/United Kingdom
Jo Davies - Pieces of Kennet   
Carolyn Genders -  Abstract vessel 2 
Rachel Grimshow -  Black Box
Adele Howitt  - Crystallised

 GOSTI

Austrija /Austria
Rosemarie Benedikt - Dva jarca Two ram

Hrvatska/Croatia
Ivančica Cvitić Znidarčić -  Ptice Birds
Josip Grgevčić  - Udvaranje Courtship
Margareta Peršić -  Ljudi nisu stijene People are not rocks
Dora Pezić Mijatović -  Asocijacija na barok Association to the Baroque
Zdenka Pozaić -  Zid sjećanja 21 Wall of memories 21
Višnja Markovinović -  Sputani Inhibited
Ljerka Njerš -  Crno-crveni pladanj   Black-red plate
Božena Štih Balen -  Bez naslova
Robert Wrana -  Volutica Little volute

Srbija/Serbia
Velimir Vukićević - Bez naslova

Velika Britanija/United Kingdom
Lorraine Robson Precious II


 
21.08.2019 - 01:02